Zasah

Kde sa stala chyba?Čítajte viac...

Konflikt

Konflikt v parlamente.


Čítajte viac...
Konflikt

Zníženie dane na základné potraviny.


Čítajte viac...
Kotol

Zakúrime, ozdravímeStreda 16.1. pred Ministerstvom zdravotníctva

Čítajte viac:
Zakúrime, ozdravíme

Môj blog

Pár slov o mne
Napísal Alojz Hlina   
Pondelok, 13 September 2010 14:19

 

 

Narodil som sa 22.októbra 1970 v Liptovskom Mikuláši, lebo vtedy na Orave opravovali pôrodnicu.

Mám krásnu ženu a zatiaľ dve deti.

Detstvo som prežil na Orave. Nad domom som mal les, pod domom priehradu. Preto rozumiem "zvukom" prírody.

 

Škoda len, že detstvo bolo bez otca. Dobré to bolo aspoň na to, že som sa naučil robiť. Od 13tich rokov som chodil po brigádach a snažil sa zarobiť na školu a oblečenie /a to bol vtedy údajne socializmus/.

Na strednú som chodil do Liptovského Mikuláša, a to na poľnohospodársku. Preto rozumiem pôde. Koniec koncov to mám i v mene.

 

Na vysokú ma nezobrali hneď, tak som rok vykupoval dobytok na Orave - preto rozumiem zvieratám.

Druhý pokus sa vydaril a stal som sa študentom na "hnojarine" v Nitre /Vysoká škola poľnohospodárska/.

 

November 89 ma tak pohltil, že som obetoval školu a stal som sa prvým profesionálnym /plateným 1800,-Kčs brutto/ managerom vrcholného orgánu študentov Vysokoškolskej únie Slovenska v Bratislave. Tam som stretol moju milovanú ženu.

 

Od roku 1992 sa venujem rôznym projektom v Č íne a na Slovensku.  Preto viem, čo je riadenie.

 

Hovorím obstojne anglicky. Dohovorím sa nemecky, rusky, čínsky. Mojou záľubou sú knihy, mám ich skutočne veľa.

 

Chrbát mám rovný a ohnem ho iba vtedy, keď sa zohnem pre papierik pred domom.

 

Keďže som pôvodom z Hornej Oravy, som katolík, som s týmto presvedčením spokojný a neplánujem ho meniť.

 

Keď budem mať čas, dokončím si školu - kvôli vzdelaniu, nie kvôli titulu. Ak by kvôli titulu - už by som si ho kúpil, údajne v Trenčíne prebieha nejaká akcia.

 

Politika? Moje horúce srdce sa schladilo. A preto, že viem, že robota živí človeka, som na správnom brehu.

Posledná úprava Pondelok, 21 November 2011 14:10
 

Komentárov 

 
+11 # ronald 2012-01-01 03:58
Nie ze drzim palce, ale pridavam sa po tom vsetkom co som cital, skoro vsetkych poznam osobne z gorily, budem robit co je v mojich silach, aby ludia co maju peniaze a vplyv a maju toho dost nie pre peniaze ale slusnost urobili co sa da. Mozno je to alibisticke nie pre strach ale skor pre osobne kontakty. Vydrzdte, nepoznam Vas ale potrebujeme Vas tak prosim noste kozu na trh, malo ludi je toho schopnych, nemyslim to zle skutocne skoro 0.0 percent ludi presadi svoj nazor. Budem pomahat ako sa da a sledujeme to viaceri a niektori fakt vplyvní.... vsetka cest ronald
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+2 # Magdaléna Nadzamová 2012-02-02 20:58
Dobrý večer,
tu máte konkrétný príklad, ako sa veľká kauza ututlá do stratena. Urobte preto maximum preto, aby sa Gorila vyšetrila, lebo mám pocit, že tie reči kompetentných možu znamenať len to, čo v nižšie uvedenom prípade. Aj pri prepuknutí tejto kauzy sa o tom veľa hovorilo, písalo a nakoniec výsledok veľká nula, ututlané. Konkrétne informácie na http://popelka.blog.pravda.sk/2012/01/21/prokuratura-policia-politici-palko-fico-poslanci/
www.necenzurovane.sk, článok Dlhoročný boj statočnej Slovenky, zatiaľ vyšli 3 časti.S pozdravom Magda
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
-2 # mira 2012-02-27 13:02
Sme s Vami, buďte s nami :-)
Máte náš obdiv a dôveru !
Dovi 10.3. 2012 s číslami 5 a 9, 18, 150, 147
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
-2 # Ander 2013-03-03 15:58
Zdravim...mate moje sympatie,nemoze m sa politicky angazovat, brani mi k tomu moje povolanie, ale kedze sme rodaci rad by som sem tam niekedy pomohol s nejakou akcoiu ked budete organizovat... prospech štatu samozrejme,,,dr zim palce Ander teraz z NR
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+1 # Natalia 2013-04-05 12:36
Dobry den pan Hlina,
dnes sa objavilo info, ze zvazujete kandidaturu na zupana BK. Chvala Bohu.
Aspon niekto sa postavil proti tomu marazmu s Monikou B-F a snahe o uzurpaciu moci vsade, aj v Brat. kraji.
Viete, ze mate sancu? A to velku sancu! Uplne vazne. Jedna vec, ze ludia Vas poznaju a druha, ze daju Vam svoj hlas uz len preto aby neumoznili jej tuto funkciu, kde bude iba babkou, co je kazdemu jasne. Budu hlasovat za Vas, je to jedno ci z trucu, alebo prejavu nesuhlasu s jej kandidaturou. Naschval
budu za Vas hlasovat. Bratislavcania nie su blbi. Len preboha nestiahnite svoju kandidaturu!!! Len tak dalej! Uvidite, ze vyhrate tieto volby! Drzim palce!
Natalia
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+3 # Dago 2013-09-11 12:48
Pozdravujem Lojzo,
a zároveň sa hneď ospravedlňujem za toto familiárne oslovenie ale sme Oravci a mám pocit ako by sme sa poznali už veľmi dávno!
Žiaľ z Oravy (a to je hamba) je aj ten hajzel Martvoň ! Viem že na pôde parlamentu to nejde, ale je to priam hriech nechať tento kopec slizu beztrestne prehovoriť. V súčasnom období tento "tiež poslanec" spolu s bývalým prednostom OÚ v D.Kubíne L.Svrčanom( pre kriminálnu minulosť bol po 4 mesiacoch z funkcie SMEROM odvolaný ) spolu úspešne likvidujú celé personálne zloženie OÚ podľa svojich súkromných záujmov. OÚ v D.Kubíne už domáci volajú" Kubínsky Alcatraz" pod vedením novej šéfky Z.Krškovej a jej poradcov Martvoňa a Svrčana! Na záver ešte taká perlička,Martvo ňov otec pochádzajúci zo Sobraniec sa pôvodne volal"Gunár",no po svadbe si zmenil priezvisko po manželke.Takže v parlamente vlastne sedí ml.Gunár.( To musí urážať ešte aj tie husi!)
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+2 # Marek 2013-09-18 21:18
Pozdravujem,
To čo ste doteraz ukazali je dôvod prečo s vami sympatizujem. Dufam že vaše srdce bude opäť horuce. V politike ste sa stretli s hlupostou, s tou sa bojuje najtažšie. Budete zrejme dobry človek, prajem vam vela sil do boja.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+3 # Krížo Daniel 2013-10-02 07:58
Kedy už tých hajzlíkov čo nemajú úctu k obyčajným ľuďom vyženieme z parlamentu? Keď to úplne všetko predajú? Na Slovensku sa pomaly ,ale isto vracia chudoba.Sám náš fuhrer vidí len svoje hodinky a svojich j&t. Ľudia robme niečo !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+3 # Pavol Panoušek 2013-11-27 13:30
Držím palce kiež by bolo viacej takých ľudí v politike ale aj mimo nej . Je to odvaha isť proti takému množstvu zlodejov, ŠTBakov a hlupákov ....
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+4 # lukas 2014-02-06 19:42
Lojzo, sledoval som tvoje rozpravy v parlamente a s tym co si hovoril som 100 percentne za, co sa malokedy v zivote stane. Na druhej strane, kto normalni alebo aspon poloblb by nesuhlasil... Dzim palce a obdivujem energiu mutit slamu. Snad si taky aj naozaj ako sa prezentujes, tak nesklam. Niekam by si to tu totiz mohol potiahnut.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
-2 # Krížo Marek 2014-11-17 20:15
DRŽÍM VÁM PALCE !
P.S. : odkaz SMER-u NIE SME ANARCHISTI ALE VY STE BOĽŠEVICI :)
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+5 # Fero rodák 2014-12-06 18:30
Dobrý večer pán Hlina, čo hovoríte na ulici či V parlamente má možno hlavu A pätu. Ale S Matovičom ste sa rozdelili kvôli názorom no spojili proti smeru, Lipšic sa nedohodol so sulíkovcami a s Galkom sa spojili proti smeru.Všetci ste boli v koalícii A neurobili ste nič. Tak čím nás chcete oblbnúť teraz? Ulicou?
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # kokotizmus na entu 2014-12-16 11:44
toto je uz naozaj *****izmus na entu!

http://aktualne.atlas.sk/nech-zneju-fujary-a-ovce-zvonia-zvoncami-hlina-chce-bacovsku-univerzitu/slovensko/spolocnost/
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Marek 2015-02-18 12:53
Nikde som sa nedozvedel cim ste sa konkretne zivili po cely cas pred tym,nez ste sa stali poslanocm.Len cestovanie do Ciny ohladom akej zalezitosti?
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Dano 2015-05-23 19:27
Držím palce,p.Hlina.Sme pripravený ísť a poraziť toho hnusáka rf.Schválne malé písmená-je to neskutočný zlodej.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Roman Špirec 2015-09-03 19:48
Dnes 3,9,2015 to bola opäť hanba VB, smutné poslúchanie rozkazov nadriadených riťolízačov smeru v zad ...

Je potrebné podporovať takéto činy - verejné aby sa zrodilo slobodné a skutočné zmýšľanie slovákov, aby zabudli na zmýšľanie pod vplyvom otrokárov: " hlavne, že je robota "
Jeden Adolf chcel nemecko rozšíriť, keby mu to dovolili, nemuseli dnes byť nelegální emigranti, nemuseli cestovať v chladiarenských boxoch atď. Žili by dom, vedeli by nemecka a hlavne, že by bola robota a dojčemarke...
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
-3 # Fero 2015-09-04 07:47
Vazeny pan Hlina, zasadna chyba, to co ste predviedli s tym murom je prejav ludi, ktory trpia obrovskym komplexom, pod ruzkom zachranovania jednoduchych ludi si masirujete vlastne ego, urobte aby mali ludia pracu, istotu, coto je jedna nebankovka, mur, ovce v petrzalke, kortesacka na koni, tankom pred dom Bilaka, ja, ja , ja, no predsa populizmus to je co robite.
Myslim, ze konecne policia urobila svoje, snad to dotiahne az do konca a za preslap proti zakon si zasluzite trest akomkazdy iny clovek v tejto krajine.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Olga Grancova 2015-09-04 07:50
Pan Hlina, d a k u j e m - aj ked ste to nemali vcera 3.9.2015 lahke. Takto to funguje na Slovensku - zlodejov chrani policia, aby mohli dalej okradat. Zlodeji a uzernici su chraneni zakonom, ked na to upozornite - mate problem. Cudujete sa mlciacej vacsine ? Ale vsetko docasu . . . .
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+1 # Jozef 2015-09-04 09:49
Dakujem Vam pan Hlina za to co robite. Velmi si to ako Vas volic vazim a drzim Vam palce. Je mi vazne zle z velkej vacsiny veci, ktore sa na Slovensku deju, pretoze SK je krasna krajina. Ale zial, ako raz konstatoval jeden moj znamy, "krajina je krasna, ale stat je trochu na ..." Toto zmenit dokazeme len my, obyvatelia Slovenska. Mate moj hlas aj v nadchadzajucich volbach. Drzim Vam palce a este raz velmi dakujem!
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť