Zasah

Kde sa stala chyba?Čítajte viac...

Konflikt

Konflikt v parlamente.


Čítajte viac...
Konflikt

Zníženie dane na základné potraviny.


Čítajte viac...
Kotol

Zakúrime, ozdravímeStreda 16.1. pred Ministerstvom zdravotníctva

Čítajte viac:
Zakúrime, ozdravíme

Môj blog

Krátko o mne
Záznam
Napísal Alojz Hlina   
Štvrtok, 05 Január 2012 16:50

Posledná úprava Štvrtok, 05 Január 2012 16:52
 

Komentárov 

 
+7 # Monika 2013-04-21 18:32
Dobrý den, mohla by som sa spytat prečo chcete zrušit príplatok pri narodení druheho dietata? viete vy vobec čo robíte? ja som práve vám dala svoj hlas, dnes to ľutujem. Keby ste žena určite to neurobíte.Ja mám jedno 8 rocne dieťa a cakam druhe, kočík sa nám pokazil, musím kúpit iný a veci sú už vyhodené, dostala som obnosené ale mne to nevadilo, všetko musím nakúpiť takže náklady mám rovnaké ako pri prvom. Ja vás vlastne vobec nechapem. celý cas po materskej som pracovala, mam VŠ vzdelanie, učím na škole, a naozaj nemam dieťa pre to aby som sa nabalila, ale nechapem o čo ide Vám? skúste ist niekde do materskeho centra a popýtajte sa mamičiek, ktoré berú mesačne necelých 200 eur materskú, čo si o tom myslia. A potom behnite do obchodu a pozrite koľko stoja iba plienky a rozmyšlaje prosím, aspon Vy. Danovičová
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
-13 # peter 2013-08-18 12:03
doba neni lahka netvrdim, ale pisete ze prve veci ste dostali takze ste za ne nedali peniaze z prispevku, kocik musel byt velmi lacny aby sa pokazil alebo uz x krat pouzity, takze ste zas usetrili z prispevku, kedze vsetko budete zhanat ako pri prvom dietati tak vas to vyjde velmi lacno. Ked trochu poggoglite najdete aj nieco o ekologickom prani nielen plienok a zas usetrite. Netvrdim doba neni lahka ale "mierne" zavadzate .)
My ostatny nie sme taky blby ako sa zda !
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+2 # Fero rodák 2014-12-06 18:40
to peter so svojimi poznámkami na veci okolo detí ste mimo a ešte aj trápny. Koĺko máte detí? Alebo máte iba mačku A tu len teoretizujete?
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť