Zasah

Kde sa stala chyba?Čítajte viac...

Konflikt

Konflikt v parlamente.


Čítajte viac...
Konflikt

Zníženie dane na základné potraviny.


Čítajte viac...
Kotol

Zakúrime, ozdravímeStreda 16.1. pred Ministerstvom zdravotníctva

Čítajte viac:
Zakúrime, ozdravíme

Môj blog

Socha Roberta Fica
Napísal Administrator   
Štvrtok, 25 Jún 2015 13:03

Ak by bol Juraj Široký čo k čomu, tak by dal Robertovi Ficovi postaviť sochu z mramoru v životnej veľkosti. Nik nepomohol Jurajovi Širokému viac ako Smer a Robert Fico. Škoda len, že Váhostavu pomohli z finančných zdrojov, ktoré im nepatrili.

Dovolím si povedať, že ak by niekde v Európe by chcel politik zaplatiť dlhy súkromnej stavebnej firmy z verejných zdrojov, ktoré sú primárne určené na stabilitu bankového systému a aj na výplatu náhrad za nedostupné vklady v bankách, tak by ho nik nebral vážne a vylúčili by ho aj z funkcie nástenkára holubárskeho spolku.

U nás je takýto politik premiérom.

Dlhy Váhostavu odkúpi štát za 50 percent ich hodnoty od veriteľov prostredníctvom štátnej banky a ona si následne tieto pohľadávky bude vymáhať od spoločnosti Váhostav.

Verí niekto tomu, že ich vymôže?

Premiér sa spolieha, že v čase, keď by mal Váhostav platiť za svoje dlhy štátnej banke, to už nikoho nebude zaujímať a celé to pôjde do stratena. Tragédiou je, že tento jeho kalkul je žiaľ v našej krajine správny.

Nie som ochotný sa s tým zmieriť. Preto dávam premiérovi v predstihu takúto ponuku. Ak si naozaj Váhostav slní svoje povinnosti voči veriteľom a to hlavne voči štátnej banke, tak prehlasujem, že dám vytvoriť sochu Roberta Fica v životnej veľkosti z mramoru a umiestnim ju na 10 rokov na náš rodinný pozemok v najatraktívnejšej lokalite Bratislavy.

Ak Váhostav svoje dlhy nezaplatí, stačí mi, ak Robert Fico povie ľuďom našej krajiny: Prepáčte.

Myslíte, že pristúpi na túto dohodu?

Dodávam, že ak by aj Robert Fico trpel "záchvatom" skromnosti a nechcel by svoju sochu, nik mi nezakáže dať vyrobiť sochu, ktorá sa bude nápadne podobať na Roberta Fica.

 

Otázkou je, či sa Robert Fico bude schopný ľuďom ospravedlniť, ak si Váhostav svoje záväzky nesplní.

 

zdroj: aktualne.atlas.sk

http://aktualne.atlas.sk/komentar-alojza-hlinu-socha-roberta-fica/slovensko/politika/{jcomments on}

Posledná úprava Štvrtok, 25 Jún 2015 13:12