Zasah

Kde sa stala chyba?Čítajte viac...

Konflikt

Konflikt v parlamente.


Čítajte viac...
Konflikt

Zníženie dane na základné potraviny.


Čítajte viac...
Kotol

Zakúrime, ozdravímeStreda 16.1. pred Ministerstvom zdravotníctva

Čítajte viac:
Zakúrime, ozdravíme

Môj blog

Hlina odmieta billboardy, vo voľbách sa zaobíde bez nich
Napísal Administrator   
Streda, 29 Júl 2015 14:50


Celý segment trhu s billboardami začína podľa lídra strany Občania Slovenska Alojza Hlinu vykazovať znaky monopolu a kartelových dohôd. Opozičný politik vyhlásil, že keďže má vodičské oprávnenie na traktor, ako reklamu si vyorie svoje meno do zeme.

Polovicu trhu s billboardmi kontroluje J&T

"Najväčší poskytovateľ vonkajšej reklamy na Slovensku je spoločnosť patriaca pod kontrolu finančnej skupiny J&T. Kontroluje polovicu celého trhu s billboardmi, respektíve trhu s vonkajšou reklamou. Celý tento segment trhu už začína vykazovať znaky monopolu a kartelových dohôd, rovnako sa stal predmetom rôznych konaní, ktoré silne poznačujú politickú scénu a vykazuje znaky korupčného správania," povedal dnes novinárom Hlina.

Strana Občania Slovenska sa podľa jeho slov nebude podieľať na často "zvláštnych" konaniach, zápočtoch a iných plneniach, ktoré s objednávaním billboardov súvisia. Finančná skupina J&T podľa Hlinu vie, prečo sa rozhodla investovať do trhu s billboardovými plochami, a žiaľ, mnohé politické strany pristupujú na nedôstojné rokovacie podmienky, za ktorých sa tváre ich predstaviteľov ocitnú na pútačoch.


Hlina sa chce inšpirovať slovami Fica

Peniaze, ktoré Občania Slovenska ušetria, použijú do netradičných podôb prezentácie. "Nedostanú sa do rúk finančných skupín, ale do rúk ľuďom, ktorí nám v netradičnej komunikácii pomôžu," konštatoval Hlina.

Opozičný politik sa chce inšpirovať aj slovami premiéra Roberta Fica, ktorý Hlinovi odkázal, že je politik, ktorý sa stratí ako stopy v snehu, ktorými si vyšliapaval cestu v politike. "Mám vodičák na traktor, vyoriem si svoje meno do zeme," naznačil Hlina možné formy netradičnej prezentácie s tým, že rovnako svoje meno vyznačí do snehu.

Predseda strany Občania SR rovnako nechce podporovať billboardový smog, keďže Slovensko sa v posledných rokoch stalo podľa jeho slov billboardovom.Zdroj: www.webnoviny.sk

Celý článok http://www.webnoviny.sk/slovensko/clanok/973622-hlina-odmieta-billboardy-vo-volbach-sa-zaobide-bez-nich/

 

Posledná úprava Štvrtok, 30 Júl 2015 09:31
 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť